14-05-2026, 22:18
Co do Kwietnia to nadal nie mogę pojąć jak można przepalać kasę na taki pusty projekt jak Wieczysta, zamiast zainwestować w szkolenie młodzieży. Dla mnie niepojęte.
Czy poważny gracz?
Mamy w lidze Świerczewskiego, Jakubasa, Dobrzyckiego, jest wybitny strateg Mioduski.
Wszyscy oglądają nasze plecy. I oby tak zostało
Czy poważny gracz?
Mamy w lidze Świerczewskiego, Jakubasa, Dobrzyckiego, jest wybitny strateg Mioduski.
Wszyscy oglądają nasze plecy. I oby tak zostało
