14-05-2026, 22:38
(14-05-2026, 22:20)galis napisał(a): Kwiecień to zawodnik wagi ciężkiej, Harry Potter o tym doskonale wie.
Bo ja wiem czy taki gruby gracz.... 5-7 lat temu powiedziałbym że owszem, ale teraz? Może z wiślackiej perspektywy.
Jego majątek jest szacowany na 500 mln. Nawet jesli zainwestuje bezzwrotnie w klub 20% majątku, to mówimy o 100 mln pln, czyli 25 mln euro.
To jest kawałek budżetu czołowego klubu ekstraklasy na jeden sezon. I mniej wiecej tyle co Dobrzycki wydal na wzmocnienia w 1 sezon.
Ekstraklasa już nie jest taka sama jak w latach 2010-2020.
