15-05-2026, 10:58
Tu raczej nikt nikomu jeszcze nie odjechał. Do niedawna realne szanse na MP mógł mieć średni GKS Katowice, który może załapać sie na europejskie puchary. PP zdobył niezbyt zamożny Górnik Zabrze. Jak widać w eklapie niewiele potrzeba
Nie oglądałem poczynań Wisły w 1 lidze, nie wiem na ile ich kadra dysponuje jakościowymi zawodnikami gotowymi do walki na najwyższym szczeblu rozgrywek. Być może jest tam wizja kilku transferów, kilku wypożyczeń i walki o LKE a do tego pewnie będą potrzebne pieniądze od Wieczystego.
Nie oglądałem poczynań Wisły w 1 lidze, nie wiem na ile ich kadra dysponuje jakościowymi zawodnikami gotowymi do walki na najwyższym szczeblu rozgrywek. Być może jest tam wizja kilku transferów, kilku wypożyczeń i walki o LKE a do tego pewnie będą potrzebne pieniądze od Wieczystego.
