15-05-2026, 11:10
Przede wszystkim Wisła Królewskiego wcale nie stoi zbyt dobrze płynnościowo - ciągną się za nimi stare długi. Dodatkowo, obecny skład jest za słaby na ekstraklasę, zapewne w pierwszym sezonie by się utrzymał, ale wtedy nawet obecni piłkarze już zaczynają chcieć więcej zarabiać.
Długofalowo Królewski wie, że jest za cienki finansowo i potrzebuje inwestora. Teraz będą pewno przepychanki, bo Kwiecień chce więcej władzy, ale zakładam że się dogadają.
Długofalowo Królewski wie, że jest za cienki finansowo i potrzebuje inwestora. Teraz będą pewno przepychanki, bo Kwiecień chce więcej władzy, ale zakładam że się dogadają.
