15-05-2026, 15:05
Ktoś wyżej pisał, że zaczną sprzedawać wychowanków.
Najpierw muszą zbudować odpowiednią infrastrukturę bo to co mają to raczej poziom Lecha sprzed wielu lat także nie oczekiwałbym na tym polu dużych wpływów.
Do tego chyba nie mają z czego zainwestować.
Najpierw muszą zbudować odpowiednią infrastrukturę bo to co mają to raczej poziom Lecha sprzed wielu lat także nie oczekiwałbym na tym polu dużych wpływów.
Do tego chyba nie mają z czego zainwestować.
