15-05-2026, 15:14
(15-05-2026, 15:08)Kefas9494 napisał(a): No Hellebrand to byłoby coś. Boje się że jednak to jest ten mental że woleliby go puścić do gównosporu za 2,5 niż za 3 do nas. Teraz człowiek będzie odświeżał telefon jak ten debil czekając na smsa z klubu.
Ponoć podpisany kontrakt na 3 lata. 2,5mln +bonusy dla Celticu

