15-05-2026, 20:14
Ale to Zagłębie wygrało z Górnikiem w Zabrzu. To po prostu słabe zespoły są. Jaga się wybija przynajmiej wynikami ostatnio. Bo z tą właśnie Pogonią prawie wypuściła wygraną. A z Rakowem mieli mnóstwo farta. Dobrze że nie musimy się na nikogo oglądać. Wygrać jeden z dwóch pozostałych meczów.
