15-05-2026, 22:37
(15-05-2026, 22:14)galis napisał(a): Jak bez znaczenia? Wygrywając dziś Gieksa byłaby na musiku a Zagłębie dalej w grze o puchary. Finalnie Jaga miałaby dwa mecze z drużynami walczącymi o puchary a tak ma plażę.
A co to by zmieniło dla Gksu? I tak by byli tam gdzie są czyli na ostatnim pucharowym. I gdzie jest ta plaża? Zresztą w obu meczach?
