16-05-2026, 08:08
Obudziłem się i tak zacząłem na spokojnie się zastanawiać. Dlaczego GKS czy Zagłębię miałyby odpuścić puchary? Raz, że im wyższe miejsce w lidze to większa kasa a dwa to zawsze można odpuścić pierwszą rundę w Europie i tyle. Poza tym sami zawodnicy mogliby chcieć się pokazać i powalczyć o jakiś angaż w lepszym klubie. Nie wiem, może to moje życzeniowe myślenie co by Jaga nie miała za lekko…
