(15-05-2026, 23:15)Mosina napisał(a): My ciągle mowimy co by było gdyby Zagłębie nie wygrało z Górnikiem?
Zdecydowanie wdał się dwugłos. Ja pisałem o tym, że szkoda przegranej Zagłębia z Pogonią bo wygrana wywarłaby presję na Gieksie w meczu z Jagą. Jednocześnie cieszę się że to Zagłębie zrobiło wcześniej dobrą robotę wygrywając z Górnikiem bo pozbawiło ich szansy bycia liderem przed naszym meczem w Radomiu.
Generalnie trochę za dużo tych rozkmin i scenariuszy bo już się w nich gubimy. Nie oglądać sie na innych - wygrać w Radomiu, przypiąć złotą gwiazdkę i świętować!

