16-05-2026, 09:42
Czy gest Bergiera ma oznaczać, że spuszczają się do 1 ligi? 
Po prostu debil... dyskwalifikacja na ostatni mecz sezonu o być albo nie być. Nie masz problem ale ten gest będzie symbolem jeśli spadną.
Co do powyższego tematu, większe aspiracje na puchary powinna mieć Gieksa i ją chciałbym tak zobaczyć przez to jak prezentowała się w lidze.
Chyba, że... robią miejsce Legii
(bo ona by tak chciała...)

Po prostu debil... dyskwalifikacja na ostatni mecz sezonu o być albo nie być. Nie masz problem ale ten gest będzie symbolem jeśli spadną.
Co do powyższego tematu, większe aspiracje na puchary powinna mieć Gieksa i ją chciałbym tak zobaczyć przez to jak prezentowała się w lidze.
Chyba, że... robią miejsce Legii
(bo ona by tak chciała...)
