Uważam że GKS chce.
Nie wiem też czy można tym chciejstwem jakoś wielce sterować. Nie oglądałem wczoraj pierwszego meczu - odpuścili? Może są słabi. I raz im coś wyjdzie jak z Gornikiem a innym razem nie. Ojrzyński został ogłoszony w pewnym momencie magiem od trenerki.
PS. Dalej uważam że gdyby Zagłębie które jest ZA GKSem by tamten mecz z Gornikiem przegrało, byłoby bardziej za więc miejsce Katowic byłoby takie jak teraz
Ps2. Bergier. Już bez przesady. A co oni robili pod sektorem Korony?
Nie wiem też czy można tym chciejstwem jakoś wielce sterować. Nie oglądałem wczoraj pierwszego meczu - odpuścili? Może są słabi. I raz im coś wyjdzie jak z Gornikiem a innym razem nie. Ojrzyński został ogłoszony w pewnym momencie magiem od trenerki.
PS. Dalej uważam że gdyby Zagłębie które jest ZA GKSem by tamten mecz z Gornikiem przegrało, byłoby bardziej za więc miejsce Katowic byłoby takie jak teraz
Ps2. Bergier. Już bez przesady. A co oni robili pod sektorem Korony?
