16-05-2026, 11:45
Słyszałem, że gdzieś w II lidze była podobna sytuacja co Bergiera i dostał karę finansową i oraz karę zawieszenia w "zawieszeniu". Pewnie po tej samej linii i by nie ingerować w szanse na utrzymanie decyzja będzie podobna.
Jeszcze Widzew i zawodnik się pokaja to będzie tylko kara w zawieszeniu.
Jeszcze Widzew i zawodnik się pokaja to będzie tylko kara w zawieszeniu.
