16-05-2026, 22:53
(16-05-2026, 22:43)SpokoLoko napisał(a):Pozdro(16-05-2026, 22:19)Skorpion napisał(a): Cieszmy się z mistrza walić dziadów z Radomia!! Za tydzień już nic nie musimy!!
Musimy się najebać to na pewno! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! Ostatnie 5 lat zdominowaliśmy tę ligę! Zajebiste uczucie. Dziękuję!
edit: pozdro dla Strzelistego, który ostatnie dni wlewał spokój w serducho!
