16-05-2026, 23:33
Szacunek dla sztabu i piłkarzy za to co zrobili wiosną.
Pomyśleć, że Lech po zaległym meczu z Piastem który odbył się 3 miesiące temu zajmował 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Przed nami była Korona, Lechia, Cracovia. Jaga miała 6 punktów przewagi i zaległy mecz. Liderem była Wisła Płock.
No i wtedy Lech dojebał do pieca. 10 wygranych, 3 remisy i 1 porażka. 8 punktów więcej niż kolejna drużyna. Nokaut.
Pomyśleć, że Lech po zaległym meczu z Piastem który odbył się 3 miesiące temu zajmował 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Przed nami była Korona, Lechia, Cracovia. Jaga miała 6 punktów przewagi i zaległy mecz. Liderem była Wisła Płock.
No i wtedy Lech dojebał do pieca. 10 wygranych, 3 remisy i 1 porażka. 8 punktów więcej niż kolejna drużyna. Nokaut.
