17-05-2026, 09:14
Regularność to było najważniejsze. Nawet jak zdarzył się jakiś remisik to potem nie następowała katastrofa tylko ładne wyjście z wirażu i zwycięstwo. To dało nam mistrza.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |