17-05-2026, 09:35
Ah, teraz można na spokojnie, rozsiasc się wygodnie, popcornu zrobić i patrzeć z góry jak się reszta bije. Mistrzostwo obronione, zero testoronu, zero potrzeb. Żadna Wisła nam już nic nie zrobi. Powtarzam, mistrzostwo zdobyte i zero potrzeb!
