17-05-2026, 12:12
Dobrze koledzy mówię sprawdzam. Bo to jest najpiękniejsze upokarzanie was i patrzenie jak zamykacie mordy i udajecie niewidomych. W zeszłym sezonie owszem nie wierzyłem w NF nawet postanowiłem się założyć z Mosiną bodajże, zakład przegrałem zgodnie z tym go przeprosiłem. Miałem honor i jaja skoro mówiłem A to i powiedziałem B. Myliłem się..
Ale teraz? Owszem w grudniu byłem za zmianą szkoleniowca w przerwie gdyż było widać lekki kryzys i nie widziałem możliwości wyjścia z niego. Jednakże już w styczniu i na początku lutego kiedy chujowo weszliśmy w rundę napisałem wprost, czas był i się zmył teraz należy dać dopracować do końca rudny NF. Zwalnianie go nie ma już sensu bo i kto go zastąpi.
Także mówię sprawdzam ,,znafco" z forum jeden z drugim, poproszę o mój post z lutego, marca kwietnia w którym nawołuje do wyjebania NF? Czekam z utęsknieniem na taki cytat. To jak cytujesz? Czy jak zawsze napisałeś jak większość jakieś śmieci ale jak co do czego to udajesz niewidomego... tak robią frajerzy.
A właśnie Strzelisty ty masz czelność się gdziekolwiek odzywać. Przecież to ty w lutym marcu, snułeś swoje teorie o sprzedaży Alego (nawet nie masz odwagi go przeprosić za te posty, że jest chujowy i sprzedać go) za 600-700 tys euro i kupnie za to nowego Alego. Do dziś w sumie nie doczekałem się odpowiedzi kto to taki miał być. Także cisza znafco.
Proponuję więc zając się czymś inny koledzy a nie wypisywaniem bzdetów.
Ale teraz? Owszem w grudniu byłem za zmianą szkoleniowca w przerwie gdyż było widać lekki kryzys i nie widziałem możliwości wyjścia z niego. Jednakże już w styczniu i na początku lutego kiedy chujowo weszliśmy w rundę napisałem wprost, czas był i się zmył teraz należy dać dopracować do końca rudny NF. Zwalnianie go nie ma już sensu bo i kto go zastąpi.
Także mówię sprawdzam ,,znafco" z forum jeden z drugim, poproszę o mój post z lutego, marca kwietnia w którym nawołuje do wyjebania NF? Czekam z utęsknieniem na taki cytat. To jak cytujesz? Czy jak zawsze napisałeś jak większość jakieś śmieci ale jak co do czego to udajesz niewidomego... tak robią frajerzy.
A właśnie Strzelisty ty masz czelność się gdziekolwiek odzywać. Przecież to ty w lutym marcu, snułeś swoje teorie o sprzedaży Alego (nawet nie masz odwagi go przeprosić za te posty, że jest chujowy i sprzedać go) za 600-700 tys euro i kupnie za to nowego Alego. Do dziś w sumie nie doczekałem się odpowiedzi kto to taki miał być. Także cisza znafco.
Proponuję więc zając się czymś inny koledzy a nie wypisywaniem bzdetów.
