17-05-2026, 15:36
Skorpion, syneczku, kończę dyskusję z tym Twoim histerycznym, gimnazjalnym umysłem. Mój błąd. Było nie zaczynać.
Niestety smutne jest to , ze za kilka miesięcy wróci - jak zawsze przy "lekkim kryzysie" - i będzie nas raczyć swoimi emo wysrywami.
Niestety smutne jest to , ze za kilka miesięcy wróci - jak zawsze przy "lekkim kryzysie" - i będzie nas raczyć swoimi emo wysrywami.
