Mam nadzieję, że za pół godziny dla Gabinetów zacznie się, jak mówi moja córeczka, handlóweczka i ruszą na porządne zakupy. Druga taka szansa może się prędko nie powtórzyć.
Edit. Już mogą, wiem że nie takie cuda się zdarzały ale jest 3:0, qrwa! Mamy to.
Edit. Już mogą, wiem że nie takie cuda się zdarzały ale jest 3:0, qrwa! Mamy to.

