17-05-2026, 16:27
Za to nie trafimy Crvenę czy Zagrzeb. Podnietka podnietką ale najważniejsza jest teraz praca Zarządu by przygotować Drużynę już na Q2 a nie liczyć na last minute na końcu sierpnia.
Mam nadzieję że za tydzień pojawi się transparent w tej kwestii.
Mam nadzieję że za tydzień pojawi się transparent w tej kwestii.
