17-05-2026, 17:31
Spokojnie. Mówił że nikt nie zdobędzie już 56 pkt. Zobaczymy 
A jednak remis. Więc zdobywamy mistrzostwo jeszcze raz
Teraz niech Lechia wrzuci rts do strefy spadkowej

A jednak remis. Więc zdobywamy mistrzostwo jeszcze raz

Teraz niech Lechia wrzuci rts do strefy spadkowej
