17-05-2026, 20:13
(17-05-2026, 19:48)galis napisał(a): Spokojnie, Gieksa albo Zagłębie punkt ugra a to wystarczy
Nie chce mi się dokładnie liczyć, bo nie mój interes, ale punkt Zagłębia może nie wystarczyć. Jak trzy ekipy będą miały równą liczbę punktów to chyba ci z Łazienkowskiej będą pierwsi, bo mają najlepszy bilans w tej trójce.
Żeby nie byli w pucharach to albo Gieksa musi zapunktować w Szczecinie, albo Zagłębie wygrać w Białymstoku (przy oczywiście głównym założeniu, że Legia wygrywa u siebie z Motorem). Myślę, że GKS ten remis jakoś wyrwie, ale wizja, że Papszun rzutem na taśmę wchodzi do pucharów z 5 miejsca nie jest jakoś specjalnie pokrętna, mogą to zrobić.
