17-05-2026, 22:57
(17-05-2026, 22:33)Antonio napisał(a): Ile meczów zagrał u nich Ziółkowski zanim poszedł do Romy za 6 mln? Kasy z przyszłorocznej LKE nie dostaną na letnie okienko przecież.
Czterdzieści, w tym 8 w LKE
Więc kto za te 6 baniek? Leszczyński z dwoma występami do tej pory? Skoro nie zagrają w pucharach to kogo wypromują?
