17-05-2026, 23:49
Teraz tak myślę że jak są dzieci czy młodzi którzy kibicują Lechowi od 5/6 lat to mają zajebisty czas.3 mistrzostwa w krótkim odstępie do tego gra w Europie i naprawdę solidna drużyna z co raz lepszymi zawodnikami.Gdzie się nie pójdzie to ktoś w mignie w koszulce Lecha czy na orliku czy na mieście,rekordowa frekwencja na trybunach,Oj dojdzie nam sporo nowych kibiców coś czuję
