18-05-2026, 10:15
(28-01-2026, 12:01)joseph napisał(a): Koledzy drwią, koledzy wyszydzają zgierzan, koledzy sa absolutnie przekonani o naszej przezajebistosci. i równie przekonani, że projekt Dobrzyckiego upadnie. Pycha, buta, wyparcie,
Można już szydzić z Widzewa czy nadal nie wypada robić tego kibicowi którego klubem rządzi dwóch "lumpów"?
