18-05-2026, 10:22
O jednak nie jesteś niewidomy i umiesz czytać. Jak tam idzie szukanie moich postów o wyjebaniu trenera? Rozumiem że skoro łaskawie wylazles ze swojej nory to zaraz uraczysz nas dokładnym cytatem i zgodnie z umową przeproszę wszystkich i usunę konto? No przecież tak jest prawda... Frajerze? Czy poczułeś siłę bo koledzy także próbują mi udowodnić pisanie nieprawdy i znów będziesz próbował? Miło mi się was zlomuje panowie naprawdę poziom wczesnoszkolny z jakiegoś Onetu czy pudelka prezentujcie. Brniecie cały czas w te same bzdury a na pytanie o dowody milkniecie jak gaszone cmiki na przystanku.
