18-05-2026, 11:14
Dajcie sobie po razie przed meczem i po sprawie. Albo sobie pogadajcie na żywo, piwo wypijcie czy cokolwiek. Tak się kiedyś tematy załatwiało a teraz to już internet pozwala na wszystko. Kilku już mnie tu od frajerów wyzywało - kiedy poprosiłem o spotkanie i by powiedział mi to jeden z drugim w oczy to rura zmiękła. Takie to internetowe napinacze.
Możemy się różnić ale już się nie wyzywajcie ok?
Możemy się różnić ale już się nie wyzywajcie ok?
