18-05-2026, 11:52
Po zdobyciu MP sią naebałem, nazajutrz złapała mnie jelitówka wszechczasów, dopiero teraz w pełni świadomie wchodzę na forum - a tu wojna poznańsko-poznańska...
Zacznę od gratulacji dla Rutkowskiego i Zarządu - wizja plus cierpliwość w jej realizacji, to jest to, co spowodowało, że osiągnięto wyznaczony cel: jesteśmy najlepszym, najlepiej zbudowanym (rola wychowanków!), najzdrowszym finansowo, najdoskonalszym sportowo, najbardziej kompletnym klubem Polski z najwspanialszą publicznością.
Oczywiście na papoerze 1990-1993 wygląda lepiej - ale jednak to ostatnie pięć lat uznałbym za najlepsze w historii klubu.
Osiągnięcie celu - oznacza wyznaczenie kolejnych. Na pewno trzeba iść za ciosem i mierzyć w kolejne MP z rzędu. Na pewno coroczna obecność w pucharach - i to na wiosnę - nie tylko jest w naszym zasięgu, ale i wręcz jest obowiązkiem. NA pewno trzeba wykorzystać ten niespodziewany trochę zbieg okoliczności - i wejść do grupy LM.
Zacznę od gratulacji dla Rutkowskiego i Zarządu - wizja plus cierpliwość w jej realizacji, to jest to, co spowodowało, że osiągnięto wyznaczony cel: jesteśmy najlepszym, najlepiej zbudowanym (rola wychowanków!), najzdrowszym finansowo, najdoskonalszym sportowo, najbardziej kompletnym klubem Polski z najwspanialszą publicznością.
Oczywiście na papoerze 1990-1993 wygląda lepiej - ale jednak to ostatnie pięć lat uznałbym za najlepsze w historii klubu.
Osiągnięcie celu - oznacza wyznaczenie kolejnych. Na pewno trzeba iść za ciosem i mierzyć w kolejne MP z rzędu. Na pewno coroczna obecność w pucharach - i to na wiosnę - nie tylko jest w naszym zasięgu, ale i wręcz jest obowiązkiem. NA pewno trzeba wykorzystać ten niespodziewany trochę zbieg okoliczności - i wejść do grupy LM.
