18-05-2026, 13:11
Tak. Zatrzymanie Frederiksena i Palmy oraz szybkie czerwcowe wzmocnienie składu będą jaskółką. Super gdyby się udało wszystkich młodych z akademii utrzymać na eliminacje. A może Liga Mistrzów sprawi, że dzięki wejściu do elity odejść będzie musiał tylko Kozubal (wiek), a Gurgul czy Mrozek, a tym bardziej Mońka spełnią swoje marzenia i zagrają w tych rozgrywkach z kolejowym herbem na piersi.
