egzamin dojrzałości dla klubu przed nami. możliwe że to jest TEN moment na zrobienie następnego kroku. przede wszystkim w sposobie i poziomie finansowania a co za tym idzie poziomu sportowego. Krok - nie 10 na raz jak Widzew.
dlatego nie powinniśmy tego zjebać.
Co do "na wiosnę" w pucharach to wręcz przeciwnie, zagrać w fazie ligowej w LM, skasować, przezyć może jakieś chwile uniesienia (cokolwiek to znaczy) a na wiosnę bronić tytułu najlepszą kadrą w lidze.
dlatego nie powinniśmy tego zjebać.
Co do "na wiosnę" w pucharach to wręcz przeciwnie, zagrać w fazie ligowej w LM, skasować, przezyć może jakieś chwile uniesienia (cokolwiek to znaczy) a na wiosnę bronić tytułu najlepszą kadrą w lidze.
