W tych przepalonych od wódy głowach Kuleszy i spółki już do reszty wykipiało. Jeśli się będą upierać na Wrocław to Lech i Górnik powinny odpuścić ten mecz. Jeśli tego nie zrobią to kibice powinni go zbojkotować. Tylko w ten sposób można przestraszyć PZPN, że koszty organizacji przekroczą wpływy z biletów.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |
Browsing: 16 gości
