18-05-2026, 19:34
Oprotestować i w razie czego razem z Górnikiem się nie pojawiać. Kulesza dostaje od sponsora stadionu siano dlatego tak pcha Wrocław.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |