18-05-2026, 21:04
No cóż.. Arka spada. Szkoda zawsze to zgoda
Dziś nawet o Nas wspomnieli. Mam nadzieje, że do zobaczenia za rok w Eklapie.
Dziś nawet o Nas wspomnieli. Mam nadzieje, że do zobaczenia za rok w Eklapie.
