19-05-2026, 06:56
Liczę na Lecha i na Górnik, że w takiej formie oleją ten SPP. Kibice nie kupią ani jednej wejściówki a zespoły wyślą juniorów z rezerw. Kulesza z ekipą niech chleją przy pustych trybunach.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |