19-05-2026, 07:01
(18-05-2026, 21:04)Skorpion napisał(a): No cóż.. Arka spada. Szkoda zawsze to zgodaDziś nawet o Nas wspomnieli. Mam nadzieje, że do zobaczenia za rok w Eklapie.
Szkoda to jest umrzeć
. W mojej ocenie dobrze się stało, tęsknić nie będę i mam nadzieje, że nieprędko wrócą do ekstraklasy. Wiem, że jest to nieco kontrowersyjne stwierdzenie ale po finale PP z nimi i po ich zachowaniu nie mam za grosz szacunku do nich. Do tego te gówniane mecze.

Dziś nawet o Nas wspomnieli. Mam nadzieje, że do zobaczenia za rok w Eklapie.