19-05-2026, 08:25
Górnik ani sportowo, ani kibicowsko nie ma żadnego interesu w bojkocie tego meczu.
Jedynie co to jeżeli My jako klub zbojkotujemy to wydarzenie to oni mogą ewentualnie się do tego bojkotu przyłączyć w ramach jakiejś tam solidarności.
Osobiście chciałbym, żeby klub oficjalnie zbojkotował ten mecz, posłał tam rezerwy, a samemu na ten sam dzień ogarnął jakiegoś sparingpartnera który zapełni trybuny.
Jedynie co to jeżeli My jako klub zbojkotujemy to wydarzenie to oni mogą ewentualnie się do tego bojkotu przyłączyć w ramach jakiejś tam solidarności.
Osobiście chciałbym, żeby klub oficjalnie zbojkotował ten mecz, posłał tam rezerwy, a samemu na ten sam dzień ogarnął jakiegoś sparingpartnera który zapełni trybuny.
