19-05-2026, 08:34
Zupełnie inaczej obstawiam. Jeśli nasi ultrasi to zbojkotują, Żabole zrobią to samo i na mecz pójdą tylko pikniki, atmosfery nie będzie i zostanie wuchta pustych krzesełek. I na odwrót.
Przecież gabinety nie mają tu nic do gadania. Kibic rządzi klubem. Jak nie przyjdzie na mecz, będzie stypa i jak już wcześniej zostało napisane, Kulesza ze świtą będą walić trunki przy akompaniamencie hulającego wiatru.
Przecież gabinety nie mają tu nic do gadania. Kibic rządzi klubem. Jak nie przyjdzie na mecz, będzie stypa i jak już wcześniej zostało napisane, Kulesza ze świtą będą walić trunki przy akompaniamencie hulającego wiatru.
