19-05-2026, 08:46
Górnik wpuszczany na większość stadionów w tym sezonie nie ma interesu w bojkocie tego meczu? W ten sposób sami wystawili by sobie laurkę, jeżeli my byśmy zbojkotowali a oni nie.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |