19-05-2026, 08:51
Zgoda to jednak zgoda i nie bardzo mamy wpływ. Dlatego ciekawy byłem tej antypatii czy wynika ona z czysto sportowych czy jednak kibicowskich pobudek. Finał PP był wtedy wisienką na torcie no i nasza zgoda z ŁKS-em (no nadal jakoś mi ona nie pasuje) jednak spowodowała ze nasze stosunki robią się coraz bardziej napięte. A też ich jakość na wyjazdach znacząco się pogorszyła w ostatnich latach wg moich obserwacji. Sentyment jednak jest.
