19-05-2026, 09:03
Mówicie o bojkocie przez klub a przecież aby taki bojkot miał miejsce to musi być podstawa prawna. Ludzie to nie zabawa tylko poważne rzeczy. Przy takich pomysłach to się potem nie dziwię że kibice traktowani są niepoważnie.
Jest wiele możliwości dogadania się. Jak wszystkie strony będą miały dobrą wolę to może z tego wyjść coś fajnego a jak PZPN będzie traktował kluby z góry no to można wtedy się ugadywać.
Ostatecznie chodzi o pieniądze. Taka jest prawda bo wartości tego pucharu jako trofeum to nikt poważnie nie traktuje.
Jest wiele możliwości dogadania się. Jak wszystkie strony będą miały dobrą wolę to może z tego wyjść coś fajnego a jak PZPN będzie traktował kluby z góry no to można wtedy się ugadywać.
Ostatecznie chodzi o pieniądze. Taka jest prawda bo wartości tego pucharu jako trofeum to nikt poważnie nie traktuje.
