19-05-2026, 09:04
Tylko pała z Rakowa może się nie zsolidaryzować dla wyższych celów. To już Ruch ma więcej honoru, co pokazał w poprzednim sezonie. Nie ma opcji że nie dogadamy się z Górnikiem.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |