19-05-2026, 09:20
Ale w ogóle te dziady z PZPN to serio półgłówki i troglodyci. xD Przecież to gdyby dać tam na kierownicę szympansicę Lucy to by ona wiedziała, że takie decyzje podejmuje się przed sezonem. Wystarczyłoby, żeby teraz ogłosić, że od nowego sezonu 26/27 Superpuchar będzie rozgrywany na neutralnym terenie i po sezonie 26/27 faktycznie mistrz i zdobywca Pucharu Polski spotkają się we Wrocławiu.
I można negować, można aprobować, ale wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja odpowiednio wcześniej. A tak to jest decyzja całkowicie z dupy powodująca tylko uzasadniony wkurw wszystkich, szczególnie, że serio nie chce mi się wierzyć, że na taki gówno mecz jakoś specjalnie zapełnią się trybuny. Tym bardziej uzasadnione jest, żeby kibicowsko mecz olać jak pisze wieszcz strzelisty.
I można negować, można aprobować, ale wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja odpowiednio wcześniej. A tak to jest decyzja całkowicie z dupy powodująca tylko uzasadniony wkurw wszystkich, szczególnie, że serio nie chce mi się wierzyć, że na taki gówno mecz jakoś specjalnie zapełnią się trybuny. Tym bardziej uzasadnione jest, żeby kibicowsko mecz olać jak pisze wieszcz strzelisty.
