19-05-2026, 09:29
Przecież nam i tak już od lat sędziują pod górkę.
Nie piszę tego nawet jako kibic Lecha. Uczciwie i obiektywnie Kolejorz bardzo często jest karany "błędnymi" decyzjami mafii w czerni.
Nie piszę tego nawet jako kibic Lecha. Uczciwie i obiektywnie Kolejorz bardzo często jest karany "błędnymi" decyzjami mafii w czerni.

