19-05-2026, 11:33
Już widzę jak Palma po bramce dla Zgierza podbiega do chorągiewki narożnej boiska w Skierniewicach czy Grodzisku Mazowieckim, i tańczy salsę z radości.
Szanujmy się. Przecież oni zaraz lecą z ligi.
Szanujmy się. Przecież oni zaraz lecą z ligi.
