19-05-2026, 11:58
No oby się zjebali z ligi, bo tak będą siać ferment. Ale jak zostaną to może zmądrzeli a może nie zmądrzeli i będą przepłacać grajków jak niegdyś Wojciechowski. Wiadomo, że my aktualnie to nie ten kaliber co Legia, a Elitim czy Kapuadi to nie ten kaliber co Palma, ale jestem w stanie uwierzyć, że takiemu Palmie zaoferowaliby pensje powiedzmy 1,5 mln euro netto za sezon, podobnie zdrowemu Gholizadehowi. A u nas pewnie aktualny maks to bańka (i dobrze, bo nie ma co robić z budżetu kurwy).
