19-05-2026, 12:10
(19-05-2026, 11:49)rojber napisał(a):(19-05-2026, 11:27)Antonio napisał(a): Serio macie aż takie mniemanie o Widzewie i Dobrzyckim, że stać go na pensje 2x tego co daje Lech?
Transferowa dzicz jeszcze Cie nie przekonała do takiego myślenia? Tak, uważam, że Dobrzyckiego stać na to by płacić 2x tego co daje Lech
Czym innym jest danie 6 mln za dowolnego kołka a czym innym wywalenie 2 mln rocznie kontraktu bo to sprawia, że wchodzisz na wyższy pułap płacowy z którego już tak łatwo nie zejdziesz. Zimą nowy kontrakt dostał Bergier który przecież przyszedł latem do Widzewa.
