19-05-2026, 12:13
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2026, 12:14 przez strzelisty jupiter.)
Przecież tam jest kwas spowodowany tym, że ich stare grajki muszą kopać się po czołach za psie szekle w stosunku do tego, co dostają nowi, a którzy często okazują się bezwartościowi pod kątem przydatności do drużyny, co tylko dopełnia uczucia frustracji tych pierwszych.
Wnosisz więcej jakości, a zarabiasz zdecydowanie mniej.
Wnosisz więcej jakości, a zarabiasz zdecydowanie mniej.
