19-05-2026, 12:18
To kto tam trafia i jaka jest tam atmosfera to jedno ale to, że Dobrzyckiego stać by lekkim dytkiem płacić krocie to drugie. Przyjdzie tam w końcu jakiś ogarnięty dyrektorek sportowy i znajdzie takiego Palme czy Aliego i powie, że to będzie kot ale trzeba mu sypnąć 2 mln euro rocznie to Dobrzycki to zrobi. Możemy zaklinać rzeczywistość ale wcześniej czy później oni się tam ogarną i takie kwoty mogą być dla nich jak najbardziej realne.
