19-05-2026, 14:09
Nie pisałem, że mu się uda i, że zdominuje ligę jak Wisła Cupiała. Napisałem jedynie, że na ten moment wygląda tak, że wrzucanie dziesiątek milionów nie jest dla niego problemem. Jest kibicem Żydków od młodości, ma jakieś tam marzenia. Deprecjonowanie tego jak dla mnie jest niezrozumiałe. Tak jak kiedyś pisałem, nie chcę się o tym przekonywać i najlepiej jak by żydy spadły do 1 ligi, każdy sezon bez nich będzie działał na naszą korzyść.

